Agentlik tizimidagi ixtisoslashtirilgan maktablarda tarbiyalanuvchilar uchun sifatli va xavfsiz ovqatlanishni autsorsing asosida tashkil etish xizmati.
😮 Xarid turi:
Eng yaxshi takliflar tanlovi.
Agentlik tizimidagi maktablar quyidagilar:
36,199,-sonli Ixtisoslashtirilgan maktablar;
✅ Ishtirokchilarga qo‘yiladigan talablar:
😮O‘zbekiston Respublikasi hududida davlat ro‘yxatidan o‘tgan bo‘lishi;
😮Soliq va boshqa majburiy to‘lovlardan qarzdorligi mavjud emasligi;
😮Ovqatlanishni tashkil etish sohasida tegishli tajriba, malakali xodimlar hamda zarur moddiy-texnik imkoniyatlarga ega bo‘lishi;
😮Oziq-ovqat mahsulotlarining sifati va xavfsizligini ta’minlash, sanitariya talablariga rioya etish imkoniyatiga ega bo‘lishi;
😮Xizmatlarni barqaror va uzluksiz tashkil etish uchun yetarli moliyaviy imkoniyatlarga ega bo‘lishi.
🖋 Taqdim etiladigan hujjatlar:
😮Davlat ro‘yxatidan o‘tganlik to‘g‘risidagi guvohnoma nusxasi;
😮 STIR va bank rekvizitlari;
😮 Soliq qarzdorligi mavjud emasligi to‘g‘risidagi ma’lumot;
😮 Tijorat taklifi, shu jumladan xizmat ko‘rsatish uchun taklif etilayotgan ustama haqi miqdori;
😮 Kamida uch oylik xizmat ko‘rsatish qiymatini qoplash imkonini beruvchi aylanma mablag‘lar mavjudligini tasdiqlovchi ma’lumotlar;
😮 Autsorsing xizmatlarini ko‘rsatish bo‘yicha mavjud tajriba to‘g‘risidagi ma’lumotlar;
😮 Ovqatlanishni tashkil etish uchun mavjud moddiy-texnik baza, transport vositalari, uskunalar va xodimlar to‘g‘risidagi ma’lumotlar;
😮 Tavsiya etilayotgan taomnoma, ovqatlanish sifati va xavfsizligini ta’minlash bo‘yicha ma’lumotlar;
😮 Shartnoma doirasida kamida 1 foiz miqdorida investitsiya kiritish majburiyatini qabul qilish to‘g‘risidagi rozilik;
😮 Faoliyat xususiyatidan kelib chiqib boshqa tasdiqlovchi hujjatlar.
❗️ Takliflarni taqdim etish tartibi:
Belgilangan muddatga qadar yopiq konvertda taqdim etiladi.
❗️ Takliflarni qabul qilish muddati:
2026-yil 27-avgust kuni soat 13:00 ga qadar.
🇺🇿 Manzil:
Toshkent shahri, Mirobod tumani, Yangi zamon 3-tor, 1-uy.
↗️ Baholash mezonlari:
Ishtirokchining moliyaviy barqarorligi, mazkur yo‘nalishdagi tajribasi, moddiy-texnik va kadrlar salohiyati, taklif etilayotgan ovqatlanish sifati va xavfsizligi, shuningdek xizmatlarni barqaror tashkil etish imkoniyatlari kompleks ravishda inobatga olinadi.
📞 Aloqa uchun:
955004707
955074707
🤝 Mazkur tanlov jarayoni ochiqlik, shaffoflik va teng raqobat tamoyillari asosida amalga oshiriladi.
Dizayn-kodni joriy etishga yondashuv bildirilgan f...
❗️Bildirilgan konstruktiv, jumladan, tanqidiy fikr-mulohazalardan so‘ng shahar ko‘chalari qiyofasidagi o‘zgarishlarni yo...
Poytaxt rahbarlarining fuqarolarni qabul qilish jadvali aniqlashtirildi
Poytaxt rahbarlarining fuqarolarni qabul qilish ja...
Toshkent shahar hokimi va uning o‘rinbosarlari, shuningdek, tuman hokimlari hamda ularning o‘rinbosarlarining fuqarolarn...

😮 Subject of procurement:
Service for organizing high-quality and safe meals for pupils of specialized schools of the Agency’s system on an outsourcing basis.
😮 Type of procurement: Selection of the best proposals. Schools of the Agency’s system: Specialized schools No. 36, 199;
✅ Requirements for participants:
😮 To be registered on the territory of the Republic of Uzbekistan;
😮 Absence of debt on taxes and other mandatory payments;
😮 Possession of relevant experience in the field of meal organization, qualified staff, and the necessary material and technical capabilities;
😮 Ability to ensure the quality and safety of food products and compliance with sanitary requirements;
😮 Possession of sufficient financial capabilities for the stable and uninterrupted organization of services.
🖋 Documents to be submitted:
😮 Copy of the state registration certificate;
😮 TIN and bank details;
😮 Certificate of absence of tax debt;
😮 Commercial proposal, including the amount of the proposed service fee (markup);
😮 Data confirming the availability of working capital sufficient to cover the cost of services for at least three months;
😮 Information on existing experience in providing outsourcing services;
😮 Information on the available material and technical base, vehicles, equipment, and staff for organizing meals;
😮 Recommended menu, information on ensuring the quality and safety of meals;
😮 Consent to accept the obligation to make investments in the amount of at least 1 percent within the framework of the contract;
😮 Other supporting documents based on the nature of the activity.
❗️ Procedure for submitting proposals: Submitted in a sealed envelope by the established deadline.
❗️ Deadline for accepting proposals: Until 13:00 on August 27, 2026.
🇺🇿 Address: Tashkent city, Mirobod District, Yangi zamon 3rd dead-end, house 1.
↗️ Evaluation criteria: The participant’s financial stability, experience in this area, material-technical and personnel potential, the quality and safety of the proposed meals, as well as the ability to organize services in a stable manner are taken into account comprehensively.
📞 Contacts: 955004707 955074707
🤝 This selection process is carried out on the principles of openness, transparency, and equal competition.