Agentlik tizimidagi ixtisoslashtirilgan maktablarda tarbiyalanuvchilar uchun sifatli va xavfsiz ovqatlanishni autsorsing asosida tashkil etish xizmati.
😮 Xarid turi:
Eng yaxshi takliflar tanlovi.
Agentlik tizimidagi maktablar quyidagilar:
36,199,-sonli Ixtisoslashtirilgan maktablar;
✅ Ishtirokchilarga qo‘yiladigan talablar:
😮O‘zbekiston Respublikasi hududida davlat ro‘yxatidan o‘tgan bo‘lishi;
😮Soliq va boshqa majburiy to‘lovlardan qarzdorligi mavjud emasligi;
😮Ovqatlanishni tashkil etish sohasida tegishli tajriba, malakali xodimlar hamda zarur moddiy-texnik imkoniyatlarga ega bo‘lishi;
😮Oziq-ovqat mahsulotlarining sifati va xavfsizligini ta’minlash, sanitariya talablariga rioya etish imkoniyatiga ega bo‘lishi;
😮Xizmatlarni barqaror va uzluksiz tashkil etish uchun yetarli moliyaviy imkoniyatlarga ega bo‘lishi.
🖋 Taqdim etiladigan hujjatlar:
😮Davlat ro‘yxatidan o‘tganlik to‘g‘risidagi guvohnoma nusxasi;
😮 STIR va bank rekvizitlari;
😮 Soliq qarzdorligi mavjud emasligi to‘g‘risidagi ma’lumot;
😮 Tijorat taklifi, shu jumladan xizmat ko‘rsatish uchun taklif etilayotgan ustama haqi miqdori;
😮 Kamida uch oylik xizmat ko‘rsatish qiymatini qoplash imkonini beruvchi aylanma mablag‘lar mavjudligini tasdiqlovchi ma’lumotlar;
😮 Autsorsing xizmatlarini ko‘rsatish bo‘yicha mavjud tajriba to‘g‘risidagi ma’lumotlar;
😮 Ovqatlanishni tashkil etish uchun mavjud moddiy-texnik baza, transport vositalari, uskunalar va xodimlar to‘g‘risidagi ma’lumotlar;
😮 Tavsiya etilayotgan taomnoma, ovqatlanish sifati va xavfsizligini ta’minlash bo‘yicha ma’lumotlar;
😮 Shartnoma doirasida kamida 1 foiz miqdorida investitsiya kiritish majburiyatini qabul qilish to‘g‘risidagi rozilik;
😮 Faoliyat xususiyatidan kelib chiqib boshqa tasdiqlovchi hujjatlar.
❗️ Takliflarni taqdim etish tartibi:
Belgilangan muddatga qadar yopiq konvertda taqdim etiladi.
❗️ Takliflarni qabul qilish muddati:
2026-yil 27-avgust kuni soat 13:00 ga qadar.
🇺🇿 Manzil:
Toshkent shahri, Mirobod tumani, Yangi zamon 3-tor, 1-uy.
↗️ Baholash mezonlari:
Ishtirokchining moliyaviy barqarorligi, mazkur yo‘nalishdagi tajribasi, moddiy-texnik va kadrlar salohiyati, taklif etilayotgan ovqatlanish sifati va xavfsizligi, shuningdek xizmatlarni barqaror tashkil etish imkoniyatlari kompleks ravishda inobatga olinadi.
📞 Aloqa uchun:
955004707
955074707
🤝 Mazkur tanlov jarayoni ochiqlik, shaffoflik va teng raqobat tamoyillari asosida amalga oshiriladi.
Dizayn-kodni joriy etishga yondashuv bildirilgan f...
❗️Bildirilgan konstruktiv, jumladan, tanqidiy fikr-mulohazalardan so‘ng shahar ko‘chalari qiyofasidagi o‘zgarishlarni yo...
Poytaxt rahbarlarining fuqarolarni qabul qilish jadvali aniqlashtirildi
Poytaxt rahbarlarining fuqarolarni qabul qilish ja...
Toshkent shahar hokimi va uning o‘rinbosarlari, shuningdek, tuman hokimlari hamda ularning o‘rinbosarlarining fuqarolarn...

Услуга по организации качественного и безопасного питания воспитанников специализированных школ системы Агентства на основе аутсорсинга.
😮 Вид закупки: Отбор лучших предложений. Школы системы Агентства: Специализированные школы № 36, 199;
✅ Требования к участникам:
😮 Быть зарегистрированными на территории Республики Узбекистан;
😮 Отсутствие задолженности по налогам и другим обязательным платежам;
😮 Наличие соответствующего опыта в сфере организации питания, квалифицированных сотрудников и необходимых материально-технических возможностей;
😮 Возможность обеспечения качества и безопасности продуктов питания, соблюдения санитарных требований;
😮 Наличие достаточных финансовых возможностей для стабильной и бесперебойной организации услуг.
🖋 Представляемые документы:
😮 Копия свидетельства о государственной регистрации;
😮 ИНН и банковские реквизиты;
😮 Справка об отсутствии налоговой задолженности;
😮 Коммерческое предложение, в том числе размер предлагаемой надбавки за оказание услуги;
😮 Данные, подтверждающие наличие оборотных средств, позволяющих покрыть стоимость услуг минимум за три месяца;
😮 Сведения о имеющемся опыте оказания аутсорсинговых услуг;
😮 Сведения о имеющейся материально-технической базе, транспортных средствах, оборудовании и сотрудниках для организации питания;
😮 Рекомендуемое меню, сведения по обеспечению качества и безопасности питания;
😮 Согласие на принятие обязательства по внесению инвестиций в размере не менее 1 процента в рамках договора;
😮 Другие подтверждающие документы исходя из характера деятельности.
❗️ Порядок представления предложений: Представляются в запечатанном конверте до установленного срока.
❗️ Срок приёма предложений: До 13:00 27 августа 2026 года.
🇺🇿 Адрес: город Ташкент, Мирабадский район, Янги замон 3-й проезд, дом 1.
↗️ Критерии оценки: Комплексно учитываются финансовая устойчивость участника, опыт в данном направлении, материально-технический и кадровый потенциал, качество и безопасность предлагаемого питания, а также возможности стабильной организации услуг.